Rrah vajzën dhe gruan - Bota Sot
Rrah vajzën dhe gruan

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Rrah vajzën dhe gruan

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 10:55
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Ferizaj pasi që I njëjti ka sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën.

Si pasojë e sulmit viktimat kanë pësuar lëndime trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test