Gjendet i vdekur në livadh - Bota Sot
Gjendet i vdekur në livadh

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Gjendet i vdekur në livadh

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 11:14
Ilustrim

Në fshatin Tomoc të Istogut raportohet se është gjetur pa shenja jete në livadh.

Në vend të ngjarjes kanë dal të gjitha njësit relevante, dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test