Shpërthen një granatë në Prishtinë - Bota Sot
Shpërthen një granatë në Prishtinë

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

Shpërthen një granatë në Prishtinë

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 23:56
Ilustrim

Një granatë dore ka shpërthyer sonte rreth orës 23:00 në rrugën “Eduard Lir” në Prishtinë, në parking të restorantit “Moving Tower”.

Burimet e Indeksonline brenda Policisë së Kosovës kanë thënë se granata është hedhur në parkingun e restorantit, porse nuk raportohet për dëme materiale e as të lënduar.

Policia me të pranuar informatën ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin. Në lidhje me këtë rast ende nuk ka persona të dyshuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test