Burri sulmon gruan në Prishtinë, nuk arrestohet - Bota Sot
Burri sulmon gruan në Prishtinë, nuk arrestohet

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

Burri sulmon gruan në Prishtinë, nuk arrestohet

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 10:17
Ilustrim

Një grua në Prishtinë gjatë ditës së djeshme ka raportuar se bashkëshorti i saj, pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa lidhur me rastin është njoftuar prokurori, QPS-ja dhe mbrojtësi i viktimave. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test