Braktis fëmijët, arrestohet shtetasja e Shqipërisë - Bota Sot
Braktis fëmijët, arrestohet shtetasja e Shqipërisë

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

Braktis fëmijët, arrestohet shtetasja e Shqipërisë

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 10:51
Ilustrim

Policia ka arrestuar një të dyshuar, shtetase e Shqipërisë e cila dyshohet se ka braktisur dhe ka keqtrajtuar fëmijët e saj.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Wesly Clark”, në Prizren  ku janë  identifikuar dy fëmijë-viktima, të cilët ishin duke kërkuar lëmoshë.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test