Pengojnë policin, arrestohen dy femra dhe një mashkull - Bota Sot
Pengojnë policin, arrestohen dy femra dhe një mashkull

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Pengojnë policin, arrestohen dy femra dhe një mashkull

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 11:38
Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Fushë Kosovë një mashkull dhe dy femra pasi që të njëjtit nuk kanë përfillur urdhrat e zyrtarëve polocorë dhe i kanë penguar në kryerje të detyrës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Pajazit Islami” në  Fushë Kosovë ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari i është dorëzuar njësitit policor në Prizren, pasi që i njëjti kishte urdhëresë aktive ndërsa dy të dyshuarat njëra është dërguar në mbajtje kurse tjetra është liruar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test