Dhunë fizike ndaj motrës, arrestohet pejani - Bota Sot
Dhunë fizike ndaj motrës, arrestohet pejani

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Dhunë fizike ndaj motrës, arrestohet pejani

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 11:43
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një person në Pejë i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj motrës së tij.

Pas intervistimit me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test