Gjendet i vdekur personi që u raportua i zhdukur - Bota Sot
Gjendet i vdekur personi që u raportua i zhdukur

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Gjendet i vdekur personi që u raportua i zhdukur

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 11:44
Foto ilustrim

Policia e Pejës njofton se është gjetur i vdekur personi i cili ishte raportuar i zhdukur më 12 qershor (të martën).

Policia bashkë me njësitë e kërkim shpëtimit të FSK-së dhe  zjarrfikësit, në vendin e quajtur “Varri i Sykës” kanë gjendur pa shenja jete personi nga fshati Shtupeq i Madh. Policia po merret me rastin dhe priten veprimet tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test