Digjet makina në Elbasan - Bota Sot
Digjet makina në Elbasan

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Digjet makina në Elbasan

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 09:00
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një makinë është përfshirë nga flakët në Elbasan. 

Mjeti tip "Lançe" rezulton në pronësi të shtetasit me iniciale K.K, 33 vjeç , banues në lagjen "Çlirimi".

"Mjeti ka qenë i parkuar në rrugë dhe si pasojë e zjarrit mjeti është djegur pjesërisht,"-raporton policia.

Ngjarja ka ndodhur rreth 03:40 të 15 qershorit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test