Marihuanë në shtëpi e lokal, arrestohet - Bota Sot
Marihuanë në shtëpi e lokal, arrestohet

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Marihuanë në shtëpi e lokal, arrestohet

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 12:49
Ilustrim

Një person është arrestuar Prizren, pasi që në shtëpinë dhe lokalin e tij janë gjetur dhe konfiskuar 719,74 gram substancë narkotike të llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test