Punëtorja vjedh bankën në Rahovec - Bota Sot
Punëtorja vjedh bankën në Rahovec

Kronikë e zezë

E martë, 20 nëntor 2018

Punëtorja vjedh bankën në Rahovec

Më: 15 qershor 2018 Në ora: 13:09
Ilustrim

Një punëtorë e një institucioni mikrofinanciar është arrestuar dje.

Ajo dyshohet se përvetësoi 14.200 euro nga institucioni ku punonte.

Lajmin për këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh të dërguar sot për media.

“Raportohet se e dyshuara femër K-Shqiptare punëtore në një institucion mikrofinanciar, dyshohet se ka përvetësuar rreth 14.200 euro. Lidhur me rastin në vende ngjarje kanë dal njësit përkatëse dhe është njoftuar prokurori”, thuhet në njoftimin e Policisë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test