Arrestohet 25-vjeçari i dënuar për vrasje - Bota Sot
Arrestohet 25-vjeçari i dënuar për vrasje

Kronikë e zezë

E martë, 13 nëntor 2018

Arrestohet 25-vjeçari i dënuar për vrasje

Më: 17 qershor 2018 Në ora: 10:04
Foto ilustrim

Robert Kariçi, 25 vjeç, u arrestua nga Policia e Durrësit, pasi rezultonte i shpallur në kërkim ndërkombëtar.

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Sarandë e ka dënuar me 2 vite e  6 muaj burg për veprën penale" Vjedhje me dhunë në bashkëpunim".

Kariçi, banues në Xhafzotaj,  Durrës, është person me precedentë penalë të mëparshëm po në fushën e veprave penale kundër pronës dhe për trafikim të mjeteve motorike.

Policia thotë se për veprime të mëtejshme procedurale ju dorëzua Efektiveve të Komisariatit të Policisë Sarandë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test