Aksident trafiku në Shkarashnik të Malishevës, gjashtë të lënduar - Bota Sot
Aksident trafiku në Shkarashnik të Malishevës, gjashtë të lënduar

Kronikë e zezë

E martë, 13 nëntor 2018

Aksident trafiku në Shkarashnik të Malishevës, gjashtë të lënduar

Nga: N.H Më: 17 qershor 2018 Në ora: 23:13
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Shkarashnik të Malishevës dhe sipas dëshmitarëve gjashtë persona janë lënduar, përcjell “Bota sot”. 

Rruga ku ka ndodhur aksidenti është bllokuar për disa orë. Mësojmë se menjëherë ne vendin e ngjarjes ka ardhur edhe Policia e Kosovës.

Personat e lënduar janë dërguar për trajtim. Ndërsa, njësitë policore janë duke hetuar rastin. /BS

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test