Shqiptari gjendet i pajetë në shtëpi, policia tregon për vdekjen e dhimbshme - Bota Sot
Shqiptari gjendet i pajetë në shtëpi, policia tregon për vdekjen e dhimbshme

Kronikë e zezë

E shtunë, 17 nëntor 2018

Shqiptari gjendet i pajetë në shtëpi, policia tregon për vdekjen e dhimbshme

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 10:12
Ilustrim

Një shtetas me origjinë shqiptare është gjetur i pajetë në brendësi të banesës së tij në Romë të Italisë.

Media e kryeqytetit shkruan se fjala është për një 33 vjeçar shqiptar, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur ende nga policia. Ngjarja është misterioze pasi dyshimet e para flasin për një vdekje të dhimbshme të shqiptarit.

Në skenën e krimit, policia e ka gjetur me shenja të dukshme në qafë 33 vjeçarin shqiptar dhe dyshon se ai është vrarë duke u mbytur.

Fqinjët nga ana tjetër janë shprehur se i riu ishte vazhdimisht në udhëtim për çështje pune dhe se rrallëherë e shikonin të vinte në shtëpinë e tij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test