Dhunohet një femër në Podujevë - Bota Sot
Dhunohet një femër në Podujevë

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Dhunohet një femër në Podujevë

Më: 26 qershor 2018 Në ora: 12:47
Ilustrim

Një femër ka raportuar në Stacionin e Policisë në Podujevë se më 22 qershor ishte dhunuar në një hotel nga një i dyshuar.

Sipas Policisë i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test