Arrestohen 17 persona - Bota Sot
Arrestohen 17 persona

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Arrestohen 17 persona

Më: 9 korrik 2018 Në ora: 10:09
Ilustrim

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka futur nën pranga 17 persona për vepra dhe incidente të ndryshme.

Arrestimet kanë ndodhur në të gjitha rajonet e vendit ndërsa për të njëjtat është informuar me kohë Prokurori i Shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, 11 prej të arrestuarve janë dërguar në qendra të mbajtjes derisa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test