Kërcënon femrën nëpërmes rrjeteve sociale, arrestohet - Bota Sot
Kërcënon femrën nëpërmes rrjeteve sociale, arrestohet

Kronikë e zezë

Kërcënon femrën nëpërmes rrjeteve sociale, arrestohet

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 10:35
Foto ilustrim

Policia në Obiliq ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti përmes rrjetit social ka kërcënuar një femër.

Gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë me gas. 

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test