Babë e djalë rrihen mes vete - Bota Sot
Babë e djalë rrihen mes vete

Kronikë e zezë

Babë e djalë rrihen mes vete

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 12:21
Ilustrim

Policia raporton se pas një mosmarrëveshje të dyshuarit babë e djalë, janë rrahur mes veti me ç’rast kanë pësuar lëndime trupore.

Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor. Policia nga të dyshuarit ka konfiskuar një revole me 7 fishekë të kalibrit 7.65 mm, një shufër metali dhe një thikë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit lirohen, kurse rasti mbetet të hetohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test