Plagosje në Gjilan - Bota Sot
Plagosje në Gjilan

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Plagosje në Gjilan

Më: 13 korrik 2018 Në ora: 11:24
Ilustrim

Policia raporton se një person nga fshati Stolinë e Gjilanit ka kërkuar ndihmë mjekësore në emergjencë pasi që i njëjti është plagosur me armë zjarri në dy këmbët.

Njësitë përkatëse kanë dalë në vendngjarje dhe tek viktima kanë gjetur dhe kanë konfiskuar një armë zjarri me një karikator të zbrazët. Nuk raportohet për të arrestuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test