Vjedh dele dhe kuaj, arrestohet - Bota Sot
Vjedh dele dhe kuaj, arrestohet

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Vjedh dele dhe kuaj, arrestohet

Më: 13 korrik 2018 Në ora: 11:27
Ilustrim

Policia në Prizren e ka arrestuar një të dyshuar pasi që i njëjti së bashku me persona të tjerë kishte vjedhur disa dele dhe kuaj nga një stallë e cila ishte pronë e tre ankuesve .

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Buzës ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshari dërgohet në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test