Tentim vrasje me sëpatë - Bota Sot
Tentim vrasje me sëpatë

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Tentim vrasje me sëpatë

Më: 13 korrik 2018 Në ora: 11:31
Ilustrim

Dy persona janë sulmuar me sëpatë në Pejë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Besnik Lajqi” , ku sipas Policisë të dy personat janë sulmuar fizikisht nga një i dyshuar.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe është konfiskuar një sëpatë e cila dyshohet se është përdorur në rast. Viktimat kanë pësuar lëndime të rënda trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Njësitë policore kanë kontrolluar shtëpinë e të dyshuarit, por nuk është gjetur asgjë e dyshimtë. I dyshuari gjendet në arrati.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test