I dehur sulmon policët - Bota Sot
I dehur sulmon policët

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

I dehur sulmon policët

Më: 13 korrik 2018 Në ora: 11:45
Ilustrim

Policia në Pejë ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti nën ndikimin e alkoolit ka prishur rendin dhe qetësinë publike, si dhe ka sulmuar verbalisht zyrtarët policorë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test