Lojëra të fatit në mënyrë të kundërligjshme, arrestohen pronarët - Bota Sot
Lojëra të fatit në mënyrë të kundërligjshme, arrestohen pronarët

Kronikë e zezë

E shtunë, 17 nëntor 2018

Lojëra të fatit në mënyrë të kundërligjshme, arrestohen pronarët

Më: 13 korrik 2018 Në ora: 11:53
Ilustrim

Policia e Gjakovës ka arrestuar dy pronarë të një lokali të lojërave të fatit, pasi që gjatë kontrollit nga e policisë dhe inspektorëve të Administratës Tatimore është vërtetuar se të njëjtit ushtronin këtë veprimtari në mënyrë të kundërligjshme.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Nëna Terezë” në Gjakovë ku në cilësi të provave materiale janë konfiskuar një kompjuter dhe një server i kamerave të sigurisë.  

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test