Plagosje në Podujevë - Bota Sot
Plagosje në Podujevë

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Plagosje në Podujevë

Më: 14 korrik 2018 Në ora: 12:51
Foto ilustrim

Një person është plagosur në rrethana të panjohura me armë zjarri, nga një i dyshuar në Podujevë.

Me urdhër të gjyqtarit të procedurës paraprake është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit, i cili gjendet në arrati.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe njësit relevante policore janë duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test