Digjet një shtëpi në Obiliq - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Obiliq

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Digjet një shtëpi në Obiliq

Më: 14 korrik 2018 Në ora: 13:16
Foto ilustrim

Një shtëpi në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri në Obiliq.

Rastin e ka njoftuar ankuesi i komunitetit ashkali. Njësit relevante kanë dal në vend të ngjarjes dhe nga ana e zjarrfikësve është shuar zjarri.

Përveç dëmeve materiale nuk ka persona të lënduar dhe rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test