Sulmohet rëndë një person në Burojë të Skenderajt - Bota Sot
Sulmohet rëndë një person në Burojë të Skenderajt

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Sulmohet rëndë një person në Burojë të Skenderajt

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 13:04
Foto ilustrim

Një person ka marrë lëndime të rënda trupore gjatë ditës së djeshme në fshatin Burojë të Skenderajt.

Sipas policisë për këtë rast është arrestuar një person.

“Fsh. Burojë, Skenderaj 14.07.2018 – 19:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht, duke e goditur me mjet të fortë,  viktimën mashkull K/Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor  në QKUK, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test