Plagosje në Viti - Bota Sot
Plagosje në Viti

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Plagosje në Viti

Më: 19 korrik 2018 Në ora: 11:09
Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se dje pasdite në Viti ka ndodhur një plagosje me armë zjarri. Ngjarja sipas Policisë ka ndodhur në rrugën “Rexhep Bislimi”, ku është arrestuar i dyshuari .

Si pasojë e goditjeve të marra nga mjetet e forta lëndime trupore ka marrë edhe viktima tjetër  ku të përfshirë kanë qenë edhe tre të dyshuar tjerë, të cilët gjenden në arrati.

 Viktimat për shkak të plagëve janë dërguar për tretman të nevojshëm mjekësor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë, dy gëzhoja dhe një veturë. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test