Falsifikuan pasaporta, arrestohet shqiptari dhe një turk - Bota Sot
Falsifikuan pasaporta, arrestohet shqiptari dhe një turk

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Falsifikuan pasaporta, arrestohet shqiptari dhe një turk

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 11:59
pasaporta

Policia në Mitrovicë ka arrestuar dje një të dyshuar, shqiptar i Kosovës dhe një të dyshuar tjetër, shtetas i Turqisë.

Sipas Policisë të njëjtit kanë tentuar që të pajisen me pasaporta të Kosovës duke falsifikuar të dhënat personale.

 Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në qendrën e mbajtjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test