Vetura godet këmbësorin afër Parkut të Qytetit - Bota Sot
Vetura godet këmbësorin afër Parkut të Qytetit

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Vetura godet këmbësorin afër Parkut të Qytetit

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 19:49
Vetura godet këmbësorin afër Parkut të Qytetit

Një veturë ka goditur një këmbësor në rrugën “Rrustem Statovci” në afërsi të Parkut të Qytetit në Prishtinë.

Makinën ishte duke e ngasur një grua, e cila është larguar nga vendi i ngjarjes.

I lënduari, Egzon Berisha, pas goditjes ka pasur dhimbje në kokë dhe duar, ndërsa ndihmën e pare ia ka ofruar një infermiere në një Ordinancë Perdiatrike në afërsi.

Sipas dëshmitareve ambulanca e ndihmës së shpejtë ka arritur 20 minuta me vonesë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test