Therje me thikë pas mosmarrëveshjes në trafik - Bota Sot
Therje me thikë pas mosmarrëveshjes në trafik

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Therje me thikë pas mosmarrëveshjes në trafik

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 14:33
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje në trafik e kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull, duke e goditur me thikë.

Viktima është dërguar në tretman mjekësorë dhe i njëjti sipas raportit mjekësorë është jashtë rrezikut për jetë.

I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test