Kërcënojnë inspektorët komunal dhe policët - Bota Sot
Kërcënojnë inspektorët komunal dhe policët

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Kërcënojnë inspektorët komunal dhe policët

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 14:41
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Pejë, pasi që të njëjtit kanë kanosur dhe fyer inspektorët komunal dhe zyrtaret policorë.

Pas intervistimit  me vendim të prokurorit  njëri nga të dyshuarit dërgohet në mbajtje, ndërsa, tjetri lirohet në procedurë të rregullt. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test