Plagosje me thikë në Korçë, i riu dërgohet me urgjencë në spital - Bota Sot
Plagosje me thikë në Korçë, i riu dërgohet me urgjencë në spital

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Plagosje me thikë në Korçë, i riu dërgohet me urgjencë në spital

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 22:07
Foto ilustrim

Një i ri ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës. 

Mësohet se i plagosur është i riu me inicialet E.M. Pas përleshjes me thikë mësohet se i riu ka marrë plagë të rënda në qafë dhe në bark.

I plagosuri u dërgua me urgjencë në spitalin e qytetit të Korçës.

Ndërkohë policia është vënë në kërkim të autorit të plagosjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test