Gjendet një serb pa shenja jete në Graqanicë - Bota Sot
Gjendet një serb pa shenja jete në Graqanicë

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Gjendet një serb pa shenja jete në Graqanicë

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 11:44
Ilustrim

Një serb është gjetur pa shenja jete në Graqanicë.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 12:00, dhe në Polici është raportuar nga një serb tjetër. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësit relevante dhe nga  ekipi mjekësor është konfirmuar se viktima nuk ka shenja jete.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test