Rrahje mes pesë personave me thikë e shufër metalike në Prishtinë - Bota Sot
Rrahje mes pesë personave me thikë e shufër metalike në Prishtinë

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Rrahje mes pesë personave me thikë e shufër metalike në Prishtinë

Më: 22 korrik 2018 Në ora: 12:31
Foto ilustrim

Pesë persona të dyshuar janë rrahur mes veti në rrugën “Bajram Bahtiri” në Prishtinë.

Sipas raportit policor, të njëjtit janë arrestuar. Si pasojë e lëndimeve trupore kanë pësuar dy prej të dyshuarve dhe iu është ofruar tretman mjekësor në QKUK.

Në vend të ngjarjes janë konfiskuar një thikë, një shkop druri, një shufër metalike dhe një veturë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test