Vritet 54 vjeçari në Fushë-Kosovë, Policia jep detaje - Bota Sot
Vritet 54 vjeçari në Fushë-Kosovë, Policia jep detaje

Kronikë e zezë

Vritet 54 vjeçari në Fushë-Kosovë, Policia jep detaje

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 10:04
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë rreth orës 03:00 në rrugën “Nënë Tereza” në Fushë Kosovë. Një person i moshës 54 vjeçare me inicialet B.I është vrarë nga persona të dyshuar me armë zjarri.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë rreth orës 03:00 në rrugën “Nënë Tereza” në Fushë Kosovë. Një person i moshës 54 vjeçare me inicialet B.I është vrarë nga persona të dyshuar me armë zjarri.

Policia e Kosovës për rajonin e Prishtinës ka treguar se është hapur rasti si vepër penale “Vrasje e Rëndë.

“Sot rreth orës 03:00 ne stacionin policor te Fushe Kosovës eshte hapur një rast vrasje e rende. Rasti ka ndodhur ne rrugën Nena Terezë ne Fushe Kosove, ku një person B.I 54 vjec, nga persona te dyshuar është plagosur me arme zjarri dhe i njëjti pas transportimit ne QKUK ka nderruar jete. trupi i pajete i viktimës me urdhër te prokurorit është dërguar ne Institutin e Mjekësisë Ligjore per obduksion, ndërkohe  qe hetuesit policor janë duke punuar për ndriçimin e te gjitha rrethanave qe kane te bëjnë me rastin”, ka thënë zëdhënësja e Policisë rajonale të Prishtinës, Flora Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...