Ia publikon video-incizimin në rrjete sociale, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

Ia publikon video-incizimin në rrjete sociale, arrestohet i dyshuari

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 11:04
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Skenderaj pasi që i njëjti në rrjetin social ka publikuar një video incizim me anë të së cilit ka kanosur një mashkull.

Në shtëpinë e të dyshuarit gjatë bastisjes është gjete dhe konfiskuar një armë e gjatë mitraloz pa municion. 

Pas intervistimit me vendim të prokurorit  i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat