Autori i masakrës i lirë/ Policia e Vlorës thirrje qytetarëve: Është i rrezikshëm, ja si mund të na ndihmoni - Bota Sot
Autori i masakrës i lirë/ Policia e Vlorës thirrje qytetarëve: Është i rrezikshëm, ja si mund të na ndihmoni

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Autori i masakrës i lirë/ Policia e Vlorës thirrje qytetarëve: Është i rrezikshëm, ja si mund të na ndihmoni

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 19:35
Autori i masakrës së Vlorës me 8 viktima, Ritvan Zykaj

Autori i masakrës së Vlorës me 8 viktima, Ritvan Zykaj, është ende I lirë, ndërsa policia njofton se ai vazhdon të jetë I armatosur.

Policia e Vlorës u ka bërë thirrje të gjithë qytetareve të Vlorës që të jenë të kujdesshëm sosë ky person është I rrezikshëm, ndërsa kërkon ndihmën e të gjithë atyre që kanë ndonjë informacion për vendndodhjen e tij.

Image

Njoftimi i policise:

Policia e Vlorës kërkon ndihmën e qytetarëve për identifikimin sa me shpejt te vendndodhejs së autorit të krimit dhe fton ata që të telefonojnë në numurin 069 41 10 242 si dhe në munrin pa pagesë 129, duke ju garantuar anonimatin.
Policia e Vlorës sqaron se autori është i rrezikshëm dhe në rast konstatimi ti shmagen përballjes më të por të telefonojnë policinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test