Digjet një autobus në Drenas - Bota Sot
Digjet një autobus në Drenas

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

Digjet një autobus në Drenas

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 12:26
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura nga zjarri i është djegur autobusi i tij.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

 Përveç dëmeve materiale që dyshohet se janë te shumta afër 25 mijë euro nuk raportohet për lënduar. Rasti mbetet nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test