I gjuajnë shtëpinë me armë, nuk ka të lënduar - Bota Sot
I gjuajnë shtëpinë me armë, nuk ka të lënduar

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

I gjuajnë shtëpinë me armë, nuk ka të lënduar

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 13:04
Foto ilustrim

Policia raporton se në rrugën “Gjon Sereqi” në Prishtinë ankuesi ka treguar se persona të panjohur nga një veturë në lëvizje kanë shtënë me armë zjarri në drejtim shtëpisë së tij.

 Të dyshuarit janë larguar në drejtim te panjohur ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar tri gëzhoja të pistoletës. 

Nuk raportohet për të lënduar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test