Vetura godet këmbësorin në Gjilan - Bota Sot
Vetura godet këmbësorin në Gjilan

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Vetura godet këmbësorin në Gjilan

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 13:31
Foto ilustrim

Një person është arrestuar pasi që i njëjti derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia e ka goditur një këmbësor.

Viktima ka pësuar lëndime të trupore dhe është dërguar në QKUK  për tretman mjekësor.

Në konsultim me Prokurorin i dyshuari është liruar, raporton Policia e Kosovës..

Rasti ka ndodhur dje në Gjilan.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test