Në ‘Rrugën e Kombit’ merr flakë autobusi nga Kosova - Bota Sot
Në ‘Rrugën e Kombit’ merr flakë autobusi nga Kosova

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Në ‘Rrugën e Kombit’ merr flakë autobusi nga Kosova

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 20:28
Foto ilustrim

Një autobus udhëtarësh është përfshirë nga flakët disa minuta më parë në ‘Rrugën e Kombit’.

Burime për Syri.net bëjnë me dije se nuk ka dëme në njerëz.

Ndërkohë që raportohet se autobusi vinte nga Kosova dhe ishte nisur drejt Shqipërisë.

Burimet thonë gjithashtu se shkak për përfshirjen nga flakët është bërë një defekt teknik.

Ndërkohë që menjëherë drejt vendngjarjes janë nisur forcat e policisë, ato zjarrfikëse dhe autoambulanca.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test