Familjarët rrahin vajzën bashkë me personin që ajo dëshironte të martohej - Bota Sot
Familjarët rrahin vajzën bashkë me personin që ajo dëshironte të martohej

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Familjarët rrahin vajzën bashkë me personin që ajo dëshironte të martohej

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 10:52
Foto ilustrim

jë vajzë e komunitetit egjiptian është rrahur nga babai dhe tre vëllezërit e saj pse ka vendosur të martohej.

Madje të katër burrat dje rreth orës 17:00, bashkë me vajzën/motrën e tyre kanë rrahur edhe burrin nga komuniteti rom me të cilin ajo donte që martohej.

Kundërshtimin e tyre ndaj kësaj martese ata e kanë shprehur me dhunë fizike ndaj të dyve duke ju shkaktuar lëndime trupore.

Pas arrestimit dhe intervistimit, dy nga të dyshuarit janë dërguar në mbajtje dy të tjerë janë liruar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test