Një person në Skenderaj hyn me zor në shtëpinë dhe provon ta dhunojë vajzën - Bota Sot
Një person në Skenderaj hyn me zor në shtëpinë dhe provon ta dhunojë vajzën

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Një person në Skenderaj hyn me zor në shtëpinë dhe provon ta dhunojë vajzën

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 11:03
Foto ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar i cili kishte hyrë në një shtëpinë, dhe kishte tentuar ta dhunoi një femër.

Sipas policisë nuk raportohet për të lënduar.

“Skenderaj 12.08.208- 06:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar i cili kishte hyrë në një shtëpinë, dhe kishte tentuar ta dhunoi një femër. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test