Qëllojnë në drejtim të lokalit pastaj i vendosin eksplozivin, ja ngjarja që zgjoi Tiranën - Bota Sot
Qëllojnë në drejtim të lokalit pastaj i vendosin eksplozivin, ja ngjarja që zgjoi Tiranën

Kronikë e zezë

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Qëllojnë në drejtim të lokalit pastaj i vendosin eksplozivin, ja ngjarja që zgjoi Tiranën

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 07:02
Ilustrim

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Kamzën mëngjesin e sotëm. Para pak minutash është dëgjuar si shpërthim shumë pranë bashkisë.

Nga shpërthimi i fuqishëm ka vetëm dëme materiale të konsiderueshme.  Lokali është në pronësi të familjes Halili. Të pyetuar nga policia ato thonë se nuk kanë konflikte me askënd.

Por bëhet e ditur se pak minuta para shpërthimit ëshë qëlluar me armë, drejt lokalit dhe drejt banesës së familjes Halili. Pas qëllimit me armë ka ardhur edhe shpërthimi.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe gjetjen dhe kapjen e autorëve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test