Aroma e dhe "fytyra" tradhtojnë shqiptarin, arrestohet pas asaj që ju gjet në makinë - Bota Sot
Aroma e dhe "fytyra" tradhtojnë shqiptarin, arrestohet pas asaj që ju gjet në makinë

Kronikë e zezë

Aroma e dhe "fytyra" tradhtojnë shqiptarin, arrestohet pas asaj që ju gjet në makinë

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 07:15
Pamje nga aksioni

Një 21 vjeçar shqiptar u arrestuar nga karabinierët në Ravensa të dielën nën akuzën e posedimit të drogës.

Policia vuri re të riun ndërsa ishte në bordin e një veture në vijën bregdetare Marina Romea

Sjellja e djalit dhe aroma që dilte nga makina bënë që karabinierët të dyshonin, çka më pas vijoi kontrolli i mjetit.

 Policia gjeti dy doza marihuanë dhe dy kokainë si dhe 1 500 euro në kartëmonedha të vogla, të ardhura të mundshme nga aktiviteti i drogës në lokale gjatë natës. Droga dhe paratë u konfiskuan dhe 21-vjeçari u arrestua.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat