Një i lënduar në aksidentin zinxhiror në Prishtinë - Bota Sot
Një i lënduar në aksidentin zinxhiror në Prishtinë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Një i lënduar në aksidentin zinxhiror në Prishtinë

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 20:03
Foto ilustrim

Rreth orës 18:30 afër hotelit “Grand” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku me ç’rast është lënduar një person, i cili sipas policisë është duke marrë trajtimin mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Në këtë aksidenti qenë të përfshira tre vetura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test