Digjet fabrika në Podujevë - Bota Sot
Digjet fabrika në Podujevë

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Digjet fabrika në Podujevë

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 09:41
Foto ilustrim

Një fabrikë e përpunimit të drurit në Podujevë, është përfshirë nga zjarri ditën e djeshme.

Sipas njoftimit të policisë nga ky shpërthim i zjarrit, shkaqet e të cilit ende nuk dihen, janë djegur makinat për punimin e drurit, një veturë dhe një kamion.

Nuk raportohet për të lënduar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse ndërsa, njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test