Aksident në magjistralen Istog-Pejë, dy persona të lënduar - Bota Sot
Aksident në magjistralen Istog-Pejë, dy persona të lënduar

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Aksident në magjistralen Istog-Pejë, dy persona të lënduar

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 17:50
Pamje nga aksidenti

Në fshatin Dobrushë, sot rreth orës 15:10, ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy veturash.

Mediaska mësuar se ky aksident ka kaluar vetëm me dëme materiale.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Driton Rugova, ka konfirmuar se dy persona kanë pësuar lëndime të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa të njëjtit janë dërguar në spitalin rajonal të Pejës për të marrë ndihmën mjekësore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test