Aksident i rëndë në Qafë Thanë, 4 persona përfundojnë në spital - Bota Sot
Aksident i rëndë në Qafë Thanë, 4 persona përfundojnë në spital

Kronikë e zezë

E hënë, 12 nëntor 2018

Aksident i rëndë në Qafë Thanë, 4 persona përfundojnë në spital

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 19:06
Ilustrim

Një aksident me plagosje ka ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë.

Mësohet se 4 persona nga Maqedonia janë plagosur si pasojë e përplasjes së 3 automjeteve. 

Mësohet se të plagosur janë: Valeria Kostanovska 25 vjeçe, Orkidea Vleianovska 38 vjeç,  Anastasia Velanoivska 17 vjeç dhe Andrea Kristovska, të cilët po marrin ndihmën mjekësore në spitalin e Librazhdit dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Nga të dhënat paraprake mësohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e motit të keq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test