Afër dy kg drogë në banesë, arrestohet një person - Bota Sot
Afër dy kg drogë në banesë, arrestohet një person

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Afër dy kg drogë në banesë, arrestohet një person

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 10:51
Droga e konfiskuar

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që fillimisht i është gjetur 0.1 gramë substancë e dyshuar narkotike-kokainë.

Policia ka vazhduar kontrollin në banesën e tij, ku ka gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë të përgjithshme 1 kg dhe 88.3 gramë, një peshore elektronike, dhe dy telefona celular.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test